2 هزار پذیرفته شده آزمون استخدامی درانتظار جذب | سامانه استخدام ایرانسامانه استخدام ایران، سامانه جامع اینترنتی است که استخدام های دولتی و غیر دولتی را به صورت رسمي منتشر می نماید.

تمامي استخدامها ,فعال و داراي اعتبار هستند و آگهي هاي منقضي شده نمايش داده نمي شوند
سامانه استخدام ايران موسسه کاريابي نيست و هيچگونه فعاليت کاريابي ندارد
اعضاي تکميل عضويت کرده مي توانند نمونه سئوالات آزمونها را رايگان و با ارزشي بيش از 500.000 ريال دانلود نمايند
آگهي استخدام

آگهي استخدام
2 هزار پذیرفته شده آزمون استخدامی درانتظار جذب1394-07-27 | بازديد : 1072

معاون منابع انسانی قوه قضاییه با بیان خالی بودن پنج هزار پست اداری دستگاه قضائی گفت: این درحالی است که 2 هزار پذیرفته شده آزمون استخدامی در انتظار جذب در این قوه هستند.به گزارش خبرنگار حقوقی قضایی حجت الاسلام والمسلمین علیرضا امینی روز دوشنبه در حاشیه نشست مدیران نظارت و ارزشیابی دادگستری های سراسر کشور در جمع خبرنگاران، ابراز امیدواری کرد، با تامین بودجه و اعتبارات از سوی دولت تا پایان امسال افرادی که در آزمون های استخدامی دستگاه قضا پذیرفته شده اند، جذب شوند.
این مقام قضائی خاطر نشان کرد: قوه قضائیه از درحالذ حاضر حدود 40 هزار نیروی اداری دارد و حدود 2 هزار نفر از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی در انتظار جذب هستند که امیدواریم تا پایان سال، این مهم انجام شود.

** ثبت نام حدود 30 هزار نفر در آزمون قضاوت سال 94
امینی با بیان اینکه حدود 30 هزار نفر در آزمون قضاوت سال 94 شرکت کرده اند، گفت: براساس برنامه پنجم توسعه، چهار هزار قاضی یعنی هر سال به طور متوسط 800 قاضی باید جذب دستگاه قضا می شدند که تا پایان برنامه سه هزار و 700 قاضی در این قوه به عنوان دادیار و قاضی جذب می شوند.
وی اضافه کرد: قوه قضاییه برای توسعه محاکم دادگستری نیازمند تامین قاضی و کارکنان در محاکم دادگستری است.
به گفته معاون منابع انسانی قوه قضائیه، آزمون قضاوت سال 94 به صورت دو مرحله ای (تستی و تشریحی) است و تاریخ برگزاری آزمون تستی مورخ ۸/۸/۹۴و تاریخ برگزاری آزمون تشریحی مورخ ۴/۱۰/۹۴خواهد بود.

2 هزار پذیرفته آزمون استخدامی  سامانه استخدام ايراناشتراک گذاري اين مطلب در :   اشتراک گذاري در تلگرام    اشتراک گذاري در کلوب    اشتراک گذاري در فيس نما    اشتراک گذاري در گوگل پلاس    اشتراک گذاري در تويتر    اشتراک گذاري در فيس بوک   

آگهي استخدام


ارسال نظر در مورد اين خبر
نام : *
نظر شما : *
کد امنيتي :
  (کد داخل تصوير را وارد نماييد)
آگهي استخدامامکانات اعضاي سامانه

  نمايش استخدامهاي مرتبط با تخصص، استان و شهر شما
  دانلود رايگان نمونه سئوالات آزمونهاي استخدامي
  آگاهی از استخدامهاي روز، دولتي و خصوصي
  اطلاع رساني استخدام هاي جديد از طريق ايميل و پيامک
  ارائه اطلاعات و رزومه شما به دهها کارفرماي جوياي کارمند
  دريافت و مشاهده پيامهاي رسيده از کارفرمايان

 
آگهي استخدام